Frequently Asked Questions
Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Kargo Takibimi Nasıl Yapabilirim?

www.pakumalzeme.com ürünü zamanında ve eksiksiz olarak kargo firmasına teslim etmekle ve kargo takibinizi yapabilmeniz için size gerekli bilgileri iletmekle yükümlüdür. Kargonuz çıktığı zaman size Sürat Kargo tarafından otomatik olarak SMS gönderilir ve takip numaranız ile muhatap olacağınız Sürat Kargo şubesinin adı bildirilir.

Kargo takip numaranız ile alttaki linkten sorgulama ve takip yapabilirsiniz:

http://www.suratkargo.com.tr/?p=content_online&i=253&l=kargom_nerede

Kargo takibi www.pakumalzeme.com sitesi üzerinden sipariş veren ve/veya kargo alıcısı olan kişinin yükümlülüğüdür.

Kargo çıkışı  www.pakumalzeme.com tarafından başarılı birşekilde gerçekleştirildikten sonra, akabindeki süreçteki tüm sorumluluk kargo alıcısına aittir. Kargo firmasının teslimat gün ve saati ile ilgili kesin bir teyidi bulunmamaktadır. Kargo çıkış gününe müteakip günlerde adreste bulunmanız veya kargonuzu teslim alabilecek bir kişiyi bulundurmanız gerekmektedir.

Lütfen kargo takibini yapamayacağınızı düşündüğünüz veya adreste olamama/teslima alınmama ihtimali olduğunuz durumlarda, sipariş vermeyiniz. 

Ürünleriniz garantili mi?

www.pakumalzeme.com sitesinde satılan ürünler, sadece kullanım amacına uygun ve doğru şekilde/teknikte kullanıldı ise garantimiz altındadır. Kullanım amacına hizmet edemeyecek veya engel oluşturacak şekilde deforme ürünler, Ayıplı Ürün olarak değerlendirilir ve firmamız tarafından yenisinin gönderilmesi veyahut ödeme iadesi ile  telafi edilir.

Kişinin kendi kabiliyet seviyesinin veya teknik bilgisinin yeterli olmayışı ve ayrıca kişisel beğeni tercihleri, ürünü Ayıplı yapmaz. Bu tarz durumlar Garanti kapsamı dışında kalır.

 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.