Silikon Kalıplar

Silikon kalıp Frozen Buz

  • SKU Code: B31
  • Category: Silikon Kalıplar
  • Brands: PAKU
Eski Fiyatına Göre % 26 Discount
Price Tax Include
:
26.00TL
List Price
:
35.00TL
Stok 1+
Ölçüler:
Ad.
  • Product features
  • Payment Options
  • Comments
  • Kargo ve Garanti

PAKU silikon kalıpları; Avrupa menşeeli ve FDA sertifikalı 1.sınıf gıdaya uygun, yüksek maliyetli ve en kaliteli silikon hammaddesi kullanılarak üretilen el yapımı moldlardır. Fabrikasyon ürün değildir. Silikon rengi resimdekiyle farklılık gösterebilir.

Piyasadaki diğer ucuz silikon kalıplarının aksine, PAKU silikon kalıplarının kullanım ömrü sınırsızdır; kullandıkça yıpranmaz, ilk günkü kalitesini korur. Düşük kaliteli ve ucuz silikonla üretilen kalıpların aksine; kalıplarınızı her sene yenilemek durumunda kalmazsınız; ömürlük yatırım yapmış olursunuz.

PAKU silikon kalıplarını sadece şekerhamuru ile değil; çikolata ve isomalt ile de kullanabilirsiniz. Isomalt şekerini silikon kalıptan çıkardıktan sonra doğal olarak mat gözükecektir, ancak üzerine pürmüz ile alev tutarak isomaltınızı parlatabilirsiniz.

500' e yakın farklı modeliyle PAKU silikon kalıplar, pastacılık serüveninizde sizin en büyük yardımcınız olacak.

ÜRÜN TAKSİT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

Kredi Kartı Tek Çekim (%-2.99) :26.78 TL (KDV Dahil)>

Bank installments:

ÜRÜN YORUMLARI

Comments / You must be a member to add a question.

Average Rating » puan

KARGO VE İADE ŞARTLARI

Siparişiniz ve Kargo İşlemleri

Hafta içi saat 12:00'a kadar verdiğiniz siparişler stokta sorun olmadığı sürece aynı gün içerisinde kargolanmaktadır. 12:00'dan sonraki veya hafta sonu verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargoya verilmektedir.

Herhangi bir nedenden ötürü siparişiniz belirtilen süreler içerisinde kargolanamayacak ürünler için sizinle iletişime geçilecektir.

Kargo teslimatı için gerekli olan adres bilgileri MUTLAKA Mahalle adı; Cadde veya Sokak Adı, Bina/Blok/Apartman numarası, Kat ve Daire no, İlçe ve İl olarak AÇIK şekilde yazılmalıdır. Tarafınızca eksik/yanlış adres bildirilmesi veyahut vermiş olduğunuz telefona kargo personelinin ulaşamaması sebeplerinden ötürü iadeye düşen kargolar için, firmamızın sorumluluk kabul etmeyeceğini bildirmek isteriz. Firmamız gerekli gördüğü takdirde iade kargo masraflarını da alıcı kişiden tahsil etmek isteyecektir.

Kargo takip numaranız Sürat Kargo tarafından, sisteme girmiş olduğunuz cep telefonuna siparişiniz yola çıktığı akşam SMS olarak gönderilir. Alıcı veya siparişi vermiş olan kişi kargosunu takip etmekle yükümlüdür. PAKU tarafından ayrıca bir kargo takip hizmeti verilmemektedir. Kargo takibinizi Sürat Kargo'nun web sitesindeki bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.


Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.