3D Plastik Kalıplar

Plastik Kalıp Mini Balon; 3,7*2,6 cm

  • SKU Code: D010
  • Category: 3D Plastik Kalıplar
  • Brands: PAKU
Price Tax Include
:
5.00TL
Stok 1+
Ölçüler:
Ad.
  • Product features
  • Payment Options
  • Comments
  • Kargo ve Garanti

Tüm 3D Plastik kalıplarımız gıda ile temasa uygun yüksek kaliteli ithal PLA filamentten üretilmiştir. Filament rengi Magenta dır.

Eğer ürün açıklamasının ebat kısmında tek bir rakam gözüküyorsa; bu kalıbın en uzun mesafesinin ölçüsüdür ( örneğin Plastik Kalıp At;10 cm lik kalıp için, atın genişliği 10 cm demektir ).

Tüm PLA Filamentlerde olduğu gibi PAKU 3D plastik kalıpların da; direk güneş ışığı veya ısı kaynağına maruz bırakılmaması ve sadece elde yıkanması gerekmektedir. Bulaşık makinasına atarsanız kalıplarınızın makinadan yamuk çıkması kaçınılmazdır. PLA filament, patates nişastasından üretilen ısıya hassas bir malzemedir. Bu nedenle sıcak ortamlardan uzakta tutulması gerekir.

PAKU 3D plastik kalıplarınız ile, en verimli şekilde kurabiye ve şeker hamurunu kesebilmeniz için, hamurunuzu sert bir zeminde kesmenizi tavsiye ederiz ( örneğin kesim matları, mermer, ahşap veya çelik tezgah üzerinde ). Kalıbın temiz kesmesi için kesinlikle üzerine elinizle çok fazla bastırmayınız, ekstra kuvvet uygulamayınız; çünkü PLA filamentler hassastır. Temiz kesim için, sert bir zeminde kalıbın uzun olan boyuna paralel hareketler ile ileri geri hafifce hamuru esneterek kesmek kafidir; bu şekilde en verimli sonucu alabilirsiniz.

PAKU kalıplarınızı en güzel günlerinizde, en güzel siparişlerinizde büyük bir keyifle kullanmanızı dileriz!

ÜRÜN TAKSİT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

Kredi Kartı Tek Çekim (%-2.99) :5.15 TL (KDV Dahil)>

Bank installments:

ÜRÜN YORUMLARI

Comments / You must be a member to add a question.

Average Rating » puan

KARGO VE İADE ŞARTLARI

Siparişiniz ve Kargo İşlemleri

Hafta içi saat 12:00'a kadar verdiğiniz siparişler stokta sorun olmadığı sürece aynı gün içerisinde kargolanmaktadır. 12:00'dan sonraki veya hafta sonu verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargoya verilmektedir.

Herhangi bir nedenden ötürü siparişiniz belirtilen süreler içerisinde kargolanamayacak ürünler için sizinle iletişime geçilecektir.

Kargo teslimatı için gerekli olan adres bilgileri MUTLAKA Mahalle adı; Cadde veya Sokak Adı, Bina/Blok/Apartman numarası, Kat ve Daire no, İlçe ve İl olarak AÇIK şekilde yazılmalıdır. Tarafınızca eksik/yanlış adres bildirilmesi veyahut vermiş olduğunuz telefona kargo personelinin ulaşamaması sebeplerinden ötürü iadeye düşen kargolar için, firmamızın sorumluluk kabul etmeyeceğini bildirmek isteriz. Firmamız gerekli gördüğü takdirde iade kargo masraflarını da alıcı kişiden tahsil etmek isteyecektir.

Kargo takip numaranız Sürat Kargo tarafından, sisteme girmiş olduğunuz cep telefonuna siparişiniz yola çıktığı akşam SMS olarak gönderilir. Alıcı veya siparişi vermiş olan kişi kargosunu takip etmekle yükümlüdür. PAKU tarafından ayrıca bir kargo takip hizmeti verilmemektedir. Kargo takibinizi Sürat Kargo'nun web sitesindeki bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.


Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.